ŁAŹNIA PAROWA D12

WNĘTRZE

Pierwszy widok obiecuje nieograniczoną relaksację – po bliższym przyjrzeniu się, wiele detali zaprasza do długich kąpieli parowych: przykładowo poduszki do siedzenia wykonane z drobnego drewna teakowego, ułożone na kamieniu naturalnym lub gresie porcelanowym.

Elegancki prysznic i wbudowane reflektory sufitowe wtapiają się w wnętrze równie harmonijnie jak nowo opracowany wlot pary PSI.

OŚWIETLENIE

Na życzenie, dostępne dodatkowe oświetlenie pośrednie ze zmianą koloru lub nasze gwieździste niebo POLAR. 

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

Pokój dzienny czy miejsce komfortu? My nie czynimy różnicy. Łaźnia parowa ze szkła tworzy płynne przejście pomiędzy strefą Wellness, a obszarem mieszkalnym. Na pierwszy rzut oka spostrzegasz nie kończący się relaks – przy dokładniejszym spojrzeniu inne detale zapraszają do łaźni parowej: jak na przykład siedziska wykonane z drewna teakowego lub inne indywidualne rozwiązania z kamienia naturalnego lub płytek gresowych.

D12 ORO NERO

D12 Oro Nero to odmiana projektowa modułowej szklanej łaźni parowej D12 z ręki zespołu projektantów Henssler & Schultheiss. Minimalistyczna koncepcja łaźni parowej charakteryzuje się przede wszystkim surowymi strukturami geometrycznymi i wysokiej jakości materiałem: szkłem, aluminium i kamieniem. Natomiast na czarnym tle znajduje się kwiatowy wzór złota. Kontrast, który nadaje D12 Oro Nero indywidualny charakter.

 

D12 ARGENTINO BIANCO

Łaźnia parowa D12 Argento Bianco ze srebrno-niebieskimi elementami ozdobnymi zyskuje subtelną, dyskretną przestrzeń dzięki minimalistycznemu wzornictwu. Cechuje się eleganckimi, geometrycznymi strukturami i materiałami, takimi jak szkło, aluminium i kamień. 

CECHY

  • Szklana łaźnia parowa D12 pasuje do każdego pomieszczenia
  • Siedziska wykonane z drewna teakowego, kamienia naturalnego lub gresu porcelanowego
  • Zmienna wielkość kabiny dzięki innowacyjnej konstrukcji modułowej
  • Nowo opracowana technologia parownika KLAFS MK5
  • Automatyczne dozowanie zapachu
  • Energooszczędny pakiet KLAFS GREEN STEAM do redukcji zużycia energii